logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

FIESTA FLAMENCA | Vilnius

A 2025-11-18 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Teatralizuotas ispaniškos muzikos ir šokio koncertas Fiesta Flamenca atvyksta į Vilnių ir kviečia visus į tikrą ispanišką šventę! Juk šventė - svarbus gyvenimo akcentas, siejantis mus su maloniais išgyvenimais. Sakoma, kad jei mažai švęsi, prastai ir dirbsi. Neatsiejama švenčių dalis yra šokis, muzika, daina. Todėl koncerto idėjos autorė pasirinko būtent šį junginį. Tiesa, su pietietišku temperamentu, kuris iki šių dienų pulsuoja kaimo bendruomenių švenčių tradicijomis, nešdamas gyvą šventinės nuotaikos žinią.
Fiesta Flamenca šventėje nuotaiką kursime visi, todėl būsite ne tik stebėtojais, bet ir dalyviais. Atsidursite Ispanijoje, kur spalvingai pasipuošę, ten vykstančių fiestų personažai, džiugins publiką įmantriais flamenko ritmais, ispaniškais gitaros sąskambiais, andalūzišku folkloru. Koncerto eigoje tapsite meilės, flirto žaidimų ir aistringos koridos liudininkais.
 
Koncerte giliau sužinosite apie flamenko šokio tradicijas ir ispaniškos muzikos žanrus, susipažinsite su rūbų ir aksesuarų reikšmėmis. O scenoje susirinkę skirtingų kartų atlikėjai, primins apie tikrą šventę ir nepaliks abejingo nei vieno.
 
Viva la Fiesta!!!
Laukiame Jūsų Vilniuje!
 
Scenoje dalyvauja 12 atlikėjų.
 
Atlikėjai:
 
Liucija Puidokaitė:
Studijavo flamenko meną Ispanijoje ir kitose Europos šalyse pas profesionalius ispanų flamenko šokėjus. Baigusi LMTA akademinės muzikos mokslus, gilinasi į flamenko meną iš profesionaliosios pusės, eksperimentuoja derindama klasikinę muziką ir flamenko stilių. Yra klasikinės gitaros ir flamenko šokio dueto “Duo de Flame” narė. Vilniuje yra įkūrusi flamenko mokyklą, kurioje dalinasi įgytomis žiniomis ir patirtimi. Koncerte dalyvauja jos įkurtos “Šok Flamenko” mokyklos šokėjos.
 
Algimantas Pauliukevičius:
Tarptautinių konkursų laureatas, gitaros virtuozas ir profesionalas, puikiai valdantis klasikinę ir flamenko gitarą. Jo gausus archyvinių įrašų palikimas dažnai transliuojamas Lietuvos Radijo eteryje. Yra nuodugniai studijavęs Vakarų Europos ir ispaniškąją muziką, bei folklorą. Dažnas Lietuvos ir užsienio scenos kviestinis svečias, jis nenustoja stebinti publiką naujomis atlikimo spalvomis. Yra klasikinės gitaros ir flamenko šokio dueto “Duo de Flame” narys.
 
Koncerto kviestinis svečias dainininkė Luiza Grendė:
Yra įgijus bakalauro laipsnį BIMM Music Institute London, kuriame studijavo įvairius dainavimo žanrus, tame tarpe ir ispanišką muziką. Dabar dėsto vokalą.
 
Šokėjos:
Gintarė Čaikinaitė, Vykinta Kupaitytė, Vaidilė Kruliūtė, Raisa Bergner,  Birutė Surinėnaitė-Dubosienė, Ilona Monkevičienė, Liuda Zozulia, Veslava Žygas, Danutė Ragauskienė.
 
Choreografija - Liucija Puidokaitė
Režisūra – Vytautas Rumšas vyresnysis
Koncerto idėjos autorė – Liucija Puidokaitė
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
FIESTA FLAMENCA | Vilnius A 2025-11-18 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 18.30 - 31.20
Renginys FIESTA FLAMENCA | Vilnius
Data / Laikas A 2025-11-18 19:00
Renginio vieta Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Kaina 18.30 - 31.20
Svarbi informacija

Po trečio skambučio vėluojantys žiūrovai neįleidžiami

Bilietus galima įsigyti prieš koncertą vietoje nuo 16 val.

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų kreipkitės vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30min iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 1:15
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų imtinai (neužimant sėdimos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Šv. Kotrynos bažnyčia
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
MOTUS RECTO, Asociacija
MOTUS RECTO, Asociacija
Nevieriškių g. 9 Nevieriškių k, Švenčionių raj.
motusrecto@gmail.com ; tel.nr.: +370 603 33233
Įmonės kodas: 191616750
PVM kodas ND
Renginys FIESTA FLAMENCA | Vilnius
Data / Laikas A 2025-11-18 19:00
Renginio vieta Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Kaina 18.30 - 31.20
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti