logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Flying to SANREMO

Пт 29.08.2025 19:00
Palangos koncertų salė, Palanga

Nepamirštamas ir žavingas muzikinis šou iš Italijos

Minint moterų dieną, iki kovo 9 d. 23:59 visiems bilietams taikoma 20% nuolaida.


FLYING TO SANREMO

Rugpjūčio 29-osios vakarą Palangos koncertų salėje įspūdingame šou „Flying to Sanremo“ skambės geriausios ir legendinės italų dainos – atliekamos italų dainininkų ir gyvo orkestro! Koncerte pasirodys populiarūs italų dainininkai Francesco Filizzola, Monica Harem, JJ Vianello ir Manuela Prioli kartu su Viduržemio jūros „saulėtuoju“ orkestru „VERI Italiani“, populiariosios muzikos gerbėjams pristatydami savo interpretacijas apie legendinio Sanremo festivalio didžiausius ir visų laikų populiariausius hitus.

Šį nepamirštamą vakarą skambės tokios dainos kaip „Non Voglia mica la luna“, „Fatti Miei“ ir „Sognando“, taip pat bus pristatytos naujos versijos dainoms „L’italiano“ ir „Volare“. Žiūrovai taip pat išgirs tokius hitus kaip „Azzurro“, „Felicità“, „Il Ragazzo della via Gluck“, „Ci Sarà“, „Come Vorrei“ ir daugelį kitų klausytojų pamėgtų kūrinių.

"Šou „Flying to Sanremo“, kupinas tikro „La Dolce Vita“ žavesio, leis jums pajusti autentišką 80-ųjų festivalio atmosferą su mylimomis dainomis, puikia nuotaika, prabanga ir magišku garso takeliu!" – žada renginio organizatoriai.

Atlikėjai

Francesco Filizzola koncertavo prestižinėse pasaulio scenose – nuo Jungtinės Karalystės ir Europos iki JAV ir Azijos. Jo muzika džiugino ne tik tokių legendinių grupių kaip The Rolling Stones vakarėlius, bet ir karalių Karolį III (tuomet – princą Čarlzą), princą Harį, Ispanijos karalienę Sofiją, buvusį Jungtinės Karalystės ministrą pirmininką Borisą Džonsoną, Džonį Depą, Gordoną Remzį ir daugelį kitų garsių asmenybių.

Monica Harem savo pirmąjį albumą išleido 2001 m. įrašų kompanijoje Columbia (Sony). Ji dirbo kaip vokalo trenerė ir meninė vadovė įvairiems Italijos televizijos kanalo Rai projektams. Vėliau, bendradarbiaudama su D&D Diamonds, sukūrė savo keliaujantį šou „Extravagant“, įkvėptą pasaulinio garso Kanados cirko kompanijos Cirque du Soleil ir televizijos pramoginių šou. Jau dvylika metų Monica yra oficiali Papeete Compilation atlikėja, o per savo 25 metus trunkančią karjerą koncertavo visame pasaulyje.

Ekstravagantiškas italų baritonas-tenoras JJ Vianello išsiskiria charizmatišku balsu ir unikaliu stiliumi. Jis įrašė keletą albumų ir singlų. Jo balsas yra tikras vintage stiliaus pavyzdys, o jo nepakartojamas elegantiškas stilius ypač ryškiai spindi. Klausytojai JJ Vianello vadina tikru scenos lyderiu, kuris gali sužavėti tiek šokių aikštelėje, tiek – perkeltine prasme – „suteikti bilietą“ kelionei į 80-uosius.

Manuela Evelyn Prioli dainuoja nuo ankstyvos vaikystės. Iš pradžių ji mokėsi groti pianinu pas maestro Carlo Pari, vėliau – gitara pas Marco di Meo, o vėliau ėmė studijuoti vokalą konservatorijoje. Ji gilino savo žinias įvairiuose seminaruose pas garsius italų ir tarptautinius vokalistus bei muzikantus. Manuela įgijo magistro laipsnį vokalinės technikos dėstyme ir baigė chorinio dirigavimo kursus Cesena konservatorijoje pas Anną Galterio. Ji laikoma viena perspektyviausių ir talentingiausių jaunų balsų muzikos pasaulyje.

Koncertą muzikaliai režisuos orkestras „VERI ITALIANI“, kuris apibūdinamas kaip „nepaprastai linksmas ansamblis ir orkestras su didžiule itališka širdimi“. Vienas iš išskirtinių muzikantų – saksofonistas ir fleitininkas Davide di Gregorio, kuris pasirodė Sanremo festivalyje ir ilgą laiką buvo pagrindinis pasaulinio garso italų tenoro Andrea Bocelli grupės narys. Jis taip pat grojo su tokiomis superžvaigždėmis kaip Arianna, Antonella Ruggiero ir kitais. Tuo tarpu orkestro ritmo sekcijai vadovauja labai populiarus „Bass Your Life“ kūrėjas Luca Angelici, baigęs Saint Louis College of Music Romoje.

"Susitinkame šou, kad kartu dainuotume ir mėgautumėmės nepamirštamu vakaru!" – kviečia renginio organizatoriai.

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Flying to SANREMO Пт 29.08.2025 19:00 Palangos koncertų salė, Palanga 30.00 - 100.00
Мероприятие Flying to SANREMO
Дата / Время Пт 29.08.2025 19:00
Место проведения Palangos koncertų salė, Palanga
Цена 30.00 - 100.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-12
Nuolaidos: netaikomos

Salės planas gali plėstis/keistis.

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Литва
Организатор
Šou, MB
Žirmūnų g. 105 – 88, Vilnius
showlifelt@gmail.com / +37069612216
Рег. №: 305252549
Мероприятие Flying to SANREMO
Дата / Время Пт 29.08.2025 19:00
Место проведения Palangos koncertų salė, Palanga
Цена 30.00 - 100.00
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить